Nowoczesna stodoła z zadaszonym tarasem czarna elewacja deska palona

Nazwa projektu

Dom w typie Nowoczesnej Stodoły elewacja deska palona M23

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Ten projekt domu jednorodzinnego w typie nowoczesnej stodoły został zaprojektowany z myślą o wyjątkowych potrzebach inwestora. Niezwykle istotnym elementem projektu jest duży, zadaszony taras, który został wyeksponowany poprzez zastosowanie jasnego drewna deski palonej M23 w elewacji budynku. Ten wyjątkowy projekt łączy nowoczesny design z funkcjonalnością i wygodą, tworząc wyjątkowy dom dla wyjątkowych ludzi.

Nowoczesna Stodoła jest niezwykłym połączeniem nowoczesnego designu i funkcjonalności. Wyjątkowa elewacja z deski palonej M23, wyeksponowana przez zadaszony taras, tworzy wyjątkowy kontrast z ciemną bryłą budynku. Projekt został zaprojektowany z myślą o wyjątkowych potrzebach inwestora, tworząc wyjątkowy dom dla wyjątkowych ludzi.

Elewacja deska palona M23 to niezwykły sposób na wyeksponowanie tarasu. Jasne drewno deski palonej M23 w połączeniu z ciemną bryłą budynku tworzy wyjątkowy kontrast, który wyróżnia ten projekt spośród innych. Nowoczesna stodoła to wyjątkowy projekt, który łączy nowoczesny design z funkcjonalnością i wygodą, tworząc wyjątkowy dom dla wyjątkowych ludzi.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna stodoła z zadaszonym tarasem czarna elewacja deska palona Okna ze szprosami w nowoczesnym wydaniu Deska palona na elewacji Okna ze szprosami w nowoczesnym wydaniu Deska palona na elewacji Dom nowoczesny w typie stodoły z wiatą garażową Nowoczesny dom z czarną elewacją z deski palonej Nowoczesny dom jednorodzinny z drewnianą elewacją i dachem dwuspadowym Ażurowa wiata na samochód w domu jednorodzinnym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty