Pomysł na wykończenie elewacji domu Elewacja wentylowana w domu jednorodzinnym

Nazwa projektu

Projekt nowoczesnego domu z dachem płaskim M13

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Projekt nowoczesnego domu z dachem płaskim M13 to nowoczesny projekt domu jednorodzinnego, który został zaprojektowany z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Wykończenie elewacji domu składa się z połączenia płyt HPL w dwóch kolorach - białym i grafitowym oraz fragmentów ozdobionych drewnem elewacyjnym. Elewacja wykończona została w systemie elewacji wentylowanej na konsolach pasywnych, aby zapewnić optymalne parametry termiczne.

Dzięki swojej nowoczesnej architekturze i wykończeniu, projekt M13 zapewnia doskonały wygląd zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. W połączeniu z wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi, projekt ten jest idealnym wyborem dla osób poszukujących nowoczesnego, wygodnego i stylowego domu.

Jeśli szukasz inspiracji do realizacji podobnego projektu, projekt M13 jest doskonałym wyborem. Zapoznaj się z naszą stroną, aby dowiedzieć się więcej o tym nowoczesnym projekcie domu z dachem płaskim.

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnego domu z płaskim dachem elewacją drewnianą wentylowaną Zadaszenie nad tarasem w domu jednorodzinnym Duże okna w salonie Nowoczesny dom z zadaszonym tarasem  Duże okna tarasowe Pomysł na wykończenie elewacji domu Elewacja wentylowana w domu jednorodzinnym Pomysł na wykończenie elewacji nowoczesnego domu jednorodzinnego z płaskim dachem Elewacja frontowa nowoczesnego domu z dużymi przeszkleniami i żaluzjami zewnętrznymi Rzut parteru w nowoczesnym domu jednorodzinnym Rzut piętra w domu nowoczesnym z płaskim dachem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty