Nowoczesny prosty dom jednorodzinny z dachem płaskim

Nazwa projektu

Nowoczesny dom z zielonym dachem płaskim M28

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Witaj na stronie prezentującej projekt architektoniczny o nazwie Nowoczesny dom z zielonym dachem płaskim M28. To więcej niż prosty budynek – to wyraz nowoczesności, funkcjonalności i minimalizmu. Całość zamyka się w eleganckiej bryle, tworząc harmonijny dom, który idealnie wpisuje się w dzisiejsze trendy architektoniczne.

Z dumą prezentuję unikalne cechy tego projektu, zaczynając od płaskiego dachu, który nie tylko nadaje charakteru, ale również otwiera przestrzeń na nowe możliwości aranżacyjne. Jednak to nie wszystko – kluczowym elementem jest tutaj również zielony dach, który nie tylko wpisuje się w idee ekologiczne, ale również stanowi naturalne przedłużenie otaczającej przyrody.

Projekt ten to esencja nowoczesnego minimalizmu, gdzie grafitowa elewacja podkreśla prostotę formy, jednocześnie dodając elegancji. Każda linia i detal zostały starannie przemyślane, aby stworzyć nie tylko dom, ale również przestrzeń życiową, która inspiruje i spełnia oczekiwania najbardziej wymagających poszukiwaczy nowoczesnej architektury.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesny dom z płaskim dachem i grafitową elewacją Nowoczesny prosty dom jednorodzinny z dachem płaskim Nowoczesne i minimlalistyczne wejście do domu jednorodzinnego z dachem płaskim Minimalistyczny dom jednorodzinny wpisany w otaczającą zieleń Nowoczesna i minimalistyczna willa jednorodzinna dla wymagającego użytkownika Nowoczesny garaż z dachem płaskim przynależny do nowoczesnej willi jednorodzinnej Nowoczesny świetlik nad tarasem w willi jednorodzinnej

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty