Nowoczesny budynek usługowy z elewacją i dachem z blachy na rąbek stojący

Nazwa projektu

Budynek mieszkalno usługowy z podziemnym garażem

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
obiekty usługowe

Witaj na stronie projektu: "Budynek mieszkalno-usługowy z podziemnym garażem". Nasza architektoniczna wizja przekłada się na nowoczesność i funkcjonalność, tworząc harmonijną przestrzeń do życia i pracy. Głównym atutem projektu jest nowoczesna elewacja z brązowej blachy na rąbek stojący, nadająca budynkowi wyjątkowy charakter. Parter został zrealizowany z myślą o otwartości i przejrzystości, z nowoczesną szklaną fasadą, która nie tylko wpuszcza naturalne światło, ale także integruje wnętrze z otoczeniem.

Budynek nie tylko przyciąga wzrok dzięki swojej minimalistycznej formie, ale również spełnia praktyczne potrzeby mieszkańców. Oferuje podziemny garaż, co jest nie tylko wygodnym, ale i estetycznym rozwiązaniem dla osób ceniących komfort i bezpieczeństwo. Pomieszczenia na poddaszu zostały inteligentnie zaprojektowane, korzystając z okien kolankowych do doświetlenia, tworząc przy tym przyjemne i ergonomiczne przestrzenie do użytkowania.

Ten nowoczesny budynek mieszkalno-usługowy to nie tylko architektura, ale także odpowiedź na współczesne potrzeby życia miejskiego. Zaprojektowany z dbałością o detale, stanowi doskonałe połączenie funkcjonalności, estetyki i innowacyjności, oferując unikalne doświadczenie mieszkalne i pracy.

Pozostałe zdjęcia: Budynek z usługami dentystycznymi na parterze Nowoczesny budynek usługowy z elewacją i dachem z blachy na rąbek stojący Nowoczesne zadaszenie nad wejściem do części usługowej Nowoczesny budynek mieszkalno usługowy o minimalistycznym kształcie Wjazd do podziemnego garażu w budynku mieszkalno usługowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty