Budynek jednorodzinny z zieloną wiatą garażową

Nazwa projektu

Projekt domu w typie nowoczesnej stodoły z keramzytu M22

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz domu, który łączy nowoczesne wzornictwo z tradycyjnym wyglądem, to nasz projekt domu w typie nowoczesnej stodoły z keramzytem M22 jest idealnym rozwiązaniem. Nowoczesna stodoła została zaprojektowana z dbałością o szczegóły, aby zapewnić maksymalny komfort i wygodę. Wiatę garażową wykorzystano jako stelaż dla wertykalnego ogrodu, który doskonale wpisuje się w zielony charakter okolicy. Strefę wejściową zaakcentowano przez wprowadzenie desek elewacyjnych, tworząc niepowtarzalny wygląd.

Projekt domu w typie nowoczesnej stodoły z keramzytem M22 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które szukają połączenia wytrzymałości i trwałości z pięknym wyglądem. Wykorzystując keramzyt M22, mamy pewność, że dom będzie trwały i wytrzymały na działanie czynników atmosferycznych.

Jeśli chcesz wybudować dom, który łączy nowoczesne wzornictwo z tradycyjnym wyglądem, to nasz projekt domu w typie nowoczesnej stodoły z keramzytem M22 jest idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby dowiedzieć się więcej o naszych projektach i zrealizowanych projektach.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesny dom jednorodzinny z przeszkloną ścianą szczytową Budynek mieszkalny w stylu nowoczesnej stodoły Budynek jednorodzinny z zieloną wiatą garażową Dom jednorodzinny parterowy z przyległa wiata garażową Nowoczesny dom parterowy w typie nowoczesnej stodoły Dom parterowy z antresolą w stylu nowoczesnej stodoły

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty