Jednorodzinny dom z tarasem drewnianym wyjście na taras drewniany

Nazwa projektu

Nowoczesny dom z dachem dwuspadowym i garażem M10

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Nowoczesny dom z dachem dwuspadowym i garażem M10 to jednorodzinny dom, który został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie jego mieszkańców. Elewacja południowa została wyposażona w duże okna, które są połączone z tarasem drewnianym. Wyjątkowość tego projektu podkreśla kolorystyka ścian i drewnianych okien, które idealnie współgrają z deseczkami tarasowymi. Nowoczesny dom z dachem dwuspadowym i garażem M10 to idealne miejsce do mieszkania dla każdej rodziny, która ceni sobie wygodę i komfort.

Ten projekt został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie jego użytkowników. Dzięki wyjściu na taras drewniany, mieszkańcy mogą cieszyć się wspaniałymi widokami i relaksującymi chwilami na świeżym powietrzu. Dodatkowo, nowoczesny dom z dachem dwuspadowym i garażem M10 został wyposażony w wyjątkowo wytrzymały dach oraz garaż M10, który zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Jeśli szukasz wygodnego i nowoczesnego domu, który zapewni Ci komfort i wygodę, to Nowoczesny dom z dachem dwuspadowym i garażem M10 jest idealnym wyborem. Projekt został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie mieszkańców, a jego wyjątkowa kolorystyka ścian i drewnianych okien w połączeniu z tarasem drewnianym sprawia, że jest to idealne miejsce do mieszkania dla każdej rodziny.

Pozostałe zdjęcia: Projekt elewacji południowej domu jednorodzinnego z dużymi oknami Jednorodzinny dom z tarasem drewnianym  wyjście na taras drewniany Pomysł na okna w domu jednorodzinnym  duże okna w domu od strony tarasu Pomysł na elewację południową i zachodnią w domu jednorodzinnym Okno narożne w kuchni  rolety zewnętrzne na oknie w domu jednorodzinnym Dom z garażem dwustanowiskowym elewacja wejściowa do domu Projekt wejścia do domu zadaszenie nad wejściem do domu Pomysł na schody betonowe do domu jednorodzinnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty