Pomysł na schody betonowe do domu jednorodzinnego

Nazwa projektu

Nowoczesny dom z dachem dwuspadowym i garażem M10

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować nasz projekt Nowoczesny dom z dachem dwuspadowym i garażem M10. Wykonaliśmy go w stylu nowoczesnym, jednocześnie zapewniając wygodę i funkcjonalność. Schody wejściowe wykonano ze szlifowanego betonu architektonicznego, co pozwoliło na uzyskanie ciekawego i praktycznego rozwiązania. Widoczne na zdjęciu schody betonowe są idealnym dopełnieniem eleganckiego wyglądu domu.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, nasz projekt jest trwały i odporny na warunki atmosferyczne. Schody betonowe są wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu. Dodatkowo, wszystkie elementy są wykonane zgodnie z wymogami bezpieczeństwa.

Jeśli szukasz nowoczesnego i funkcjonalnego projektu, Nowoczesny dom z dachem dwuspadowym i garażem M10 jest idealnym wyborem. Możesz być pewny, że będziesz zadowolony z rezultatu.

Pozostałe zdjęcia: Projekt elewacji południowej domu jednorodzinnego z dużymi oknami Jednorodzinny dom z tarasem drewnianym  wyjście na taras drewniany Pomysł na okna w domu jednorodzinnym  duże okna w domu od strony tarasu Pomysł na elewację południową i zachodnią w domu jednorodzinnym Okno narożne w kuchni  rolety zewnętrzne na oknie w domu jednorodzinnym Dom z garażem dwustanowiskowym elewacja wejściowa do domu Projekt wejścia do domu zadaszenie nad wejściem do domu Pomysł na schody betonowe do domu jednorodzinnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty