Nowoczesny dom z dużym garażem dwustanowiskowym

Nazwa projektu

Projekt domu z dachem dwuspadowym i dużym garażem M15

Rodzaj projektu

projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Jeśli szukasz projektu domu z dachem dwuspadowym i dużym garażem, to nasz projekt M15 jest idealnym rozwiązaniem. Oferuje on 140mkw powierzchni mieszkalnej i ponad 50mkw powierzchni garażu. Garaż został zaprojektowany na dwa stanowiska postojowe z dużą bramą wjazdową o szerokości 5,00m. Brama wjazdowa jest wygodna i świetnie prezentuje się na elewacji. Elewacja frontowa wykończona została kamieniem elewacyjnym w kolorze brązowo szarym, a dach dwuspadowy o kącie nachylenia 40st pokryty został dachówką w kolorze grafitowym.

Nasz projekt M15 to nowoczesny dom z dużym garażem dwustanowiskowym, który łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają wygodnego i pięknego domu, który będzie służył przez wiele lat.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym projekcie M15, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje oraz zdjęcia.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesny dom z dachem dwuspadowym i zadaszonym tarasem Prosty i nowoczesny dom typu stodoła z dachem dwuspadowym Nowoczesny dom z dużym garażem dwustanowiskowym Nowoczesny dom jednorodzinny z zadaszonym tarasem od południa Rzut parteru domu z dużym garażem na dwa samochody Projekt poddasza w nowoczesnym i prostym domu jednorodzinnym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty