Współczesna wersja domu typu kostka

Nazwa projektu

Modernizacja budynku mieszkalnego z lat 70 M26

Rodzaj projektu

projekty adaptacyjne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Modernizacja budynku mieszkalnego z lat 70 M26 to projekt, który zaprojektowano z myślą o uwspółcześnieniu szeregowca. Wykorzystano oryginalny styl zabudowy, a powiększenie okien nadało przestronności i otworzyło wnętrze na okoliczną zieleń. Współczesna wersja domu typu kostka wpisuje się w kontekst miejsca, tworząc przytulną przestrzeń do życia.

Projekt został zrealizowany zgodnie z wytycznymi architektonicznymi, a nowoczesne materiały budowlane i wykończenia wnętrz sprawiły, że budynek nabrał nowego charakteru. Wszystkie elementy wykończenia wnętrza, takie jak ściany, podłogi, meble i oświetlenie, zostały dobrane w taki sposób, aby podkreślić unikalny styl budynku.

Jeśli szukasz podobnego projektu, to Modernizacja budynku mieszkalnego z lat 70 M26 jest idealnym rozwiązaniem. Nasz zespół architektów zapewnia kompleksowe usługi projektowe, wykorzystując nowoczesne technologie budowlane oraz wykończenia wnętrz, aby stworzyć unikalny projekt, który będzie pasował do Twoich potrzeb i wymagań.

Pozostałe zdjęcia:  Przebudowa budynku typu kostka w zabudowie szeregowej Przebudowa budynku jednorodzinnego w zabudowie szeregowej Współczesna wersja domu typu kostka Modernizacja budynku szeregowego z dachem płaskim Modernizacja budynku w zabudowie szeregowej

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty