Projekt budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Warszawie

Nazwa projektu

Budynek mieszkalny wielorodzinny w Warszawie

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
nowoczesne projekty domów
zabudowa wielorodzinna

Projekt budynku wielorodzinnego w Warszawie to nowoczesna architektura, która doskonale wpisuje się w otoczenie. Elewacja frontowa składa się z cofniętej części parterowej, w której mieszczą się lokale usługowe oraz wysuniętej części górnej, złożonej z trzech kondygnacji mieszkalnych. Projekt został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi, aby zapewnić mieszkańcom najwyższy komfort i wygodę.

Budynek wielorodzinny w Warszawie został zaprojektowany z myślą o wszystkich mieszkańcach, zapewniając komfortowe i przytulne wnętrza. Przestrzeń wokół budynku została zaprojektowana w sposób przyjazny dla pieszych, dzięki czemu mieszkańcy mają dostęp do szerokiej gamy usług, sklepów i restauracji.

Budynek wielorodzinny w Warszawie to doskonały przykład nowoczesnej architektury mieszkaniowej, która łączy w sobie wygodę i funkcjonalność. Projekt został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi, aby zapewnić mieszkańcom najwyższy komfort i wygodę.

Pozostałe zdjęcia: Projekt budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Warszawie Projekt elewacji frontowej budynku wielorodzinnego w Warszawie Wyeksponowany narożnik bloku mieszkalnego wielorodzinnego Widok elewacji zachodniej budynku mieszkalnego wielorodzinnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty