Elewacja południowa domu z dachem bez okapu

Nazwa projektu

Projekt domu K4 z atrakcyjnym przeszkleniem pionowym

Rodzaj projektu

projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów
projekty konkursowe

Projekt domu K4 został zaprojektowany z myślą o wyjątkowym połączeniu nowoczesnego designu z przytulnym, ciepłym wnętrzem. Zastosowanie cegły i dachu bez okapu, tworzy atrakcyjną elewację południową, która w połączeniu z przeszkleniem pionowym, nadaje budynkowi jedyny w swoim rodzaju charakter. Przeszklone ściany i duże okna sprawiają, że wnętrza są wypełnione naturalnym światłem, tworząc przytulne i ciepłe wnętrze.

Projekt domu K4 to idealne połączenie nowoczesnego designu i przytulnego wnętrza. Przeszklenia pionowe i duże okna, sprawiają, że wnętrza są wypełnione naturalnym światłem, a cegła i dach bez okapu tworzą atrakcyjną elewację południową.

Projekt domu K4 to nowoczesny design i przytulne wnętrze w jednym. Zastosowanie cegły, dachu bez okapu i przeszklenia pionowego, tworzy wyjątkową elewację południową, a duże okna i przeszklone ściany, sprawiają, że wnętrza są wypełnione naturalnym światłem.

Pozostałe zdjęcia: Projekt  budynku jednorodzinnego z przeszkleniem wertykalnym Projekt domu jednorodzinnego do zabudowy wolnostojącej lub bliźniaczej Elewacja południowa domu z dachem bez okapu Rzut parteru budynku jednorodzinnego z przeszkleniem pionowym Rzut poddasza domu z antresolą

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty