Ażurowa wiata na samochód w domu jednorodzinnym

Nazwa projektu

Dom w typie Nowoczesnej Stodoły elewacja deska palona M23

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Jeśli szukasz projektu domu z nowoczesnym wyglądem, to Dom w typie Nowoczesnej Stodoły elewacja deska palona M23 jest idealnym wyborem. Elewacja z deski palonej nadaje budynkowi oryginalny charakter, a ażurowa wiata na samochód wygląda nowocześnie i lekko. Zamiast garażu, w projekcie przewidziano wiatę garażową, która stanowi estetyczny element architektoniczny.

Ten projekt domu jednorodzinnego jest idealnym wyborem dla osób poszukujących nowoczesnego wyglądu i oryginalnego stylu. Jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnych garaży, które często nie pasują do współczesnych budynków. Dzięki wiatom garażowym, możesz cieszyć się pięknym widokiem i przytulnym otoczeniem.

Jeśli chcesz stworzyć nowoczesny dom z oryginalnym wyglądem, Dom w typie Nowoczesnej Stodoły elewacja deska palona M23 jest idealnym projektem. Zastosowanie ażurowej wiaty na samochód sprawi, że Twój dom będzie wyglądał nowocześnie i lekko. Wybierz ten projekt, aby stworzyć piękny i przytulny dom, który będzie służył Ci przez wiele lat.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna stodoła z zadaszonym tarasem czarna elewacja deska palona Okna ze szprosami w nowoczesnym wydaniu Deska palona na elewacji Okna ze szprosami w nowoczesnym wydaniu Deska palona na elewacji Dom nowoczesny w typie stodoły z wiatą garażową Nowoczesny dom z czarną elewacją z deski palonej Nowoczesny dom jednorodzinny z drewnianą elewacją i dachem dwuspadowym Ażurowa wiata na samochód w domu jednorodzinnym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty