Dom z dachem bezokapowym przykrytym blachą na rąbek stojący

Nazwa projektu

Projekt domu w technologii drewna klejonego CLT M20

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Projekt domu w technologii drewna klejonego CLT M20 to wyjątkowy dom o prostym i syntetycznym kształcie. Elegancki dach bezokapowy został przykryty blachą na rąbek stojący w kolorze grafitowym. Duże okna zostały zasłonięte przesuwnymi okiennicami, a rury spustowe ukryte są w warstwie elewacji wentylowanej. Budynek został posadowiony na płycie fundamentowej dennej ze względu na kiepskie warunki gruntowe. Projekt domu w technologii drewna klejonego CLT M20 to idealna propozycja dla osób szukających nowoczesnego i trwałego domu.

Dom został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalny komfort i wygodę jego mieszkańcom. Wnętrze jest bardzo przestronne, a jego wykończenie jest niezwykle staranne. Wszystkie materiały użyte do budowy domu są wysokiej jakości i odporne na warunki atmosferyczne. Drewno klejone CLT M20 jest jednym z najbardziej trwałych i odpornych materiałów budowlanych, dlatego jest idealnym wyborem dla osób szukających solidnego i trwałego domu.

Jeśli szukasz nowoczesnego i trwałego domu, projekt domu w technologii drewna klejonego CLT M20 jest idealnym rozwiązaniem. Dzięki wysokiej jakości materiałom i starannemu wykończeniu będziesz cieszyć się komfortem i wygodą przez wiele lat. Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem i skontaktowania się z nami w celu uzyskania więcej informacji.

Pozostałe zdjęcia: Dom w technologii CLT drewno klejone krzyżowo Dom z dachem bezokapowym przykrytym blachą na rąbek stojący Nowoczesny dom z elewacją drewnianą z drewnianymi okiennicami Dom drewniany w typie nowoczesnej stodoły Projekt domu energooszczędnego w typie nowoczesnej stodoły Drewniany dom w technologii CLT z wbudowanym garażem i podjazdem z geokraty

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty