Dom drewniany w typie nowoczesnej stodoły

Nazwa projektu

Projekt domu w technologii drewna klejonego CLT M20

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Odwiedzając naszą stronę zainteresowanym realizacją podobnego projektu, możesz zapoznać się z naszym nowoczesnym projektem domu w technologii drewna klejonego CLT M20. Ten dom w typie stodoły został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie jego mieszkańców. Część dzienną domu skierowano na południe, aby cieszyć się pięknymi widokami. Prosta elewacja wykończona deską elewacyjną modrzew syberyjski. Panele CLT są stosowane zarówno na ściany zewnętrzne, jak i wewnętrzne, a także na stropy i dachy. W niniejszym projekcie zastosowano drewno klejone krzyżowo CLT na ścianach oraz na dachu. To pozwala na uzyskanie otwartych przestrzeni we wnętrzu, które są wygodne i przytulne.

Jeśli chcesz zbudować dom w technologii drewna klejonego CLT M20, zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem. Nasz zespół architektów jest gotowy do współpracy i pomocy w realizacji Twojego projektu.

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące realizacji projektu domu w technologii drewna klejonego CLT M20, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy Ci wsparcia w realizacji Twojego projektu.

Pozostałe zdjęcia: Dom w technologii CLT drewno klejone krzyżowo Dom z dachem bezokapowym przykrytym blachą na rąbek stojący Nowoczesny dom z elewacją drewnianą z drewnianymi okiennicami Dom drewniany w typie nowoczesnej stodoły Projekt domu energooszczędnego w typie nowoczesnej stodoły Drewniany dom w technologii CLT z wbudowanym garażem i podjazdem z geokraty

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty