Dom nowoczesny w typie stodoły z wiatą garażową

Nazwa projektu

Dom w typie Nowoczesnej Stodoły elewacja deska palona M23

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Jeśli szukasz wyjątkowego i nowoczesnego projektu domu, to nasz Dom w typie Nowoczesnej Stodoły z elewacją z deski palonej M23 jest idealnym rozwiązaniem. Klasyczna bryła budynku z dwuspadowym dachem została przełamana przez akcenty poziome, takie jak płaskie zadaszenie tarasu i wiaty garażowej. Wszystko to sprawia, że budynek ma świeży, nowoczesny wygląd.

W projekcie zastosowano nowoczesne materiały, takie jak elewacja z deski palonej M23 oraz szereg nowoczesnych technologii, które zapewniają wygodę i komfort mieszkańcom. Dodatkowo, w projekcie zastosowano szereg rozwiązań ekologicznych, które pozwalają zmniejszyć zużycie energii i wody, a także zmniejszyć emisję dwutlenku węgla.

Nasz Dom w typie Nowoczesnej Stodoły z elewacją z deski palonej M23 jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających wyjątkowego, nowoczesnego i ekologicznego projektu domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem i do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dalszych informacji.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna stodoła z zadaszonym tarasem czarna elewacja deska palona Okna ze szprosami w nowoczesnym wydaniu Deska palona na elewacji Okna ze szprosami w nowoczesnym wydaniu Deska palona na elewacji Dom nowoczesny w typie stodoły z wiatą garażową Nowoczesny dom z czarną elewacją z deski palonej Nowoczesny dom jednorodzinny z drewnianą elewacją i dachem dwuspadowym Ażurowa wiata na samochód w domu jednorodzinnym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty