Elewacja budynku biurowego z dużymi oknami i dachem dwuspadowym

Nazwa projektu

Budynek biurowy z częścią magazynową na trudnej działce M16

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
obiekty usługowe

Budynek biurowy z częścią magazynową na trudnej działce M16 to projekt, który został zrealizowany zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami inwestora. Został zaprojektowany z myślą o wygodzie pracowników i komforcie użytkowania. Na parterze zaprojektowano recepcję doświetloną dużymi oknami, które stanowią ważny element użytkowy oraz wizualny na elewacji. Każde pomieszczenie przeznaczone do pracy zostało zaprojektowane z doskonałym oświetleniem dziennym, co zapewnia optymalne warunki do pracy. W ścianach szczytowych na poddaszu zaprojektowano duże trójkątne okna, które zapewniają dodatkowy dostęp do światła dziennego. Elewacja budynku wykończona została tynkiem w kolorze grafitowym oraz białym, a na poziomie poddasza i ścianach szczytkowych zastosowano aplikacje drewniane.

Projekt budynku biurowego z częścią magazynową na trudnej działce M16 stanowi doskonały przykład na to, jak za pomocą odpowiednich rozwiązań architektonicznych można stworzyć funkcjonalny i estetyczny budynek biurowy. Dzięki wykorzystaniu dużych okien i zastosowaniu odpowiedniego oświetlenia dziennego, budynek jest wygodny w użytkowaniu i zapewnia optymalne warunki do pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z projektem budynku biurowego z częścią magazynową na trudnej działce M16, który został zrealizowany zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami inwestora. Jest to doskonały przykład na to, jak za pomocą odpowiednich rozwiązań architektonicznych można stworzyć funkcjonalny i estetyczny budynek biurowy, który zapewnia optymalne warunki do pracy.

Pozostałe zdjęcia: Budynek usługowy na działce ze spadkiem terenu Projekt budynku magazynowo-biurowego wpisanego w istniejący teren Wjazd do garażu w budynku usługowego na spadku terenu Elewacja budynku biurowego z dużymi oknami i dachem dwuspadowym Mały budynek biurowy z salą konferencyjną z bezpośrednich wyjściem na taras

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty