Dom jednorodzinny z wyjściem na taras

Nazwa projektu

Połączenie tradycyjnej i nowoczesnej architektury M27

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Projekt M27 łączy w sobie tradycyjną i nowoczesną architekturę, tworząc piękny, funkcjonalny i przytulny dom jednorodzinny. Wyjście na taras zaprojektowano z myślą o relaksie i odpoczynku. Ażurowa pergola stanowi przestrzeń łączącą wnętrze z ogrodem, a także idealne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Nasz projekt M27 to idealny wybór dla osób poszukujących domu, który łączy w sobie nowoczesne technologie i wygodę z tradycyjnym wyglądem. Wyjście na taras pozwoli Ci cieszyć się pięknymi widokami i cieszyć się chwilami spędzonymi na świeżym powietrzu.

M27 to świetny projekt dla osób poszukujących połączenia tradycyjnej i nowoczesnej architektury. Dom jednorodzinny z wyjściem na taras to idealne miejsce do wypoczynku i relaksu. Ażurowa pergola stanowi łącznik między wnętrzem a ogrodem, tworząc przytulną i funkcjonalną przestrzeń.

Pozostałe zdjęcia: Budynek jednorodzinny z przeszkloną ścianą szczytową Projekt domu jednorodzinnego na widokowej działce Dom jednorodzinny z wyjściem na taras Kompaktowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym Połączenie drewna i cegły na elewacji domu jednorodzinnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty