Projekt domu jednorodzinnego na widokowej działce

Nazwa projektu

Połączenie tradycyjnej i nowoczesnej architektury M27

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Połączenie tradycyjnej i nowoczesnej architektury M27 to projekt domu jednorodzinnego, który został zaprojektowany z myślą o wykorzystaniu piękna otaczającego krajobrazu. Działka, na której zlokalizowany jest budynek, oferuje niezwykły widok. W celu wykorzystania tego piękna, zaprojektowano ogromne przeszklenie w ścianie szczytowej, które otwiera wnętrze domu na okoliczną przyrodę.

Projekt M27 to połączenie tradycyjnej architektury z nowoczesnymi rozwiązaniami. Łączy on w sobie klasyczne detale, takie jak drewniane okna i dach, z nowoczesnymi elementami, takimi jak szklane ściany i otwarta przestrzeń. Wnętrze domu jest jasne i przestronne, a jego wystrój został zaprojektowany z myślą o maksymalnym wykorzystaniu naturalnego światła.

Jeśli szukasz projektu, który połączy tradycyjną architekturę z nowoczesnymi rozwiązaniami, to projekt M27 jest właśnie dla Ciebie. Zaprojektowany z myślą o wykorzystaniu piękna otaczającego krajobrazu, zapewnia on wyjątkowe połączenie tradycji z nowoczesnością.

Pozostałe zdjęcia: Budynek jednorodzinny z przeszkloną ścianą szczytową Projekt domu jednorodzinnego na widokowej działce Dom jednorodzinny z wyjściem na taras Kompaktowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym Połączenie drewna i cegły na elewacji domu jednorodzinnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty