Dom z garażem dwustanowiskowym elewacja wejściowa do domu

Nazwa projektu

Nowoczesny dom z dachem dwuspadowym i garażem M10

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Nowoczesny dom jednorodzinny z dachem dwuspadowym i garażem M10 to idealne rozwiązanie dla osób szukających wygodnego i funkcjonalnego domu. Elewacja wejściowa wyróżnia się szerokimi schodami terenowymi zadaszonymi dachem płaskim. Niskie okna nad drzwiami wejściowymi zapewniają doświetlenie wiatrołapu, a jednocześnie nie zabierają miejsca szafie. Dodatkowo niskie okna uatrakcyjniają elewację wejściową.

Nowoczesny dom jednorodzinny został zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Dach dwuspadowy zapewnia dużo miejsca na strych i poddasze użytkowe, a garaż M10 pozwala na wygodne i bezpieczne parkowanie samochodu. Elewacja wejściowa wyróżnia się szerokimi schodami terenowymi zadaszonymi dachem płaskim. Niskie okna nad drzwiami wejściowymi zapewniają doświetlenie wiatrołapu, a jednocześnie nie zabierają miejsca szafie. Dodatkowo niskie okna uatrakcyjniają elewację wejściową.

Nowoczesny dom jednorodzinny z dachem dwuspadowym i garażem M10 to idealne rozwiązanie dla osób szukających wygodnego i funkcjonalnego domu. Elewacja wejściowa zapewnia wygodne i szerokie schody terenowe, dodatkowo zadaszone dachem płaskim. Niskie okna nad drzwiami wejściowymi zapewniają doświetlenie wiatrołapu, a jednocześnie nie zabierają miejsca szafie. Nowoczesny dom z dachem dwuspadowym i garażem M10 to idealny wybór dla osób szukających wygodnego i funkcjonalnego domu.

Pozostałe zdjęcia: Projekt elewacji południowej domu jednorodzinnego z dużymi oknami Jednorodzinny dom z tarasem drewnianym  wyjście na taras drewniany Pomysł na okna w domu jednorodzinnym  duże okna w domu od strony tarasu Pomysł na elewację południową i zachodnią w domu jednorodzinnym Okno narożne w kuchni  rolety zewnętrzne na oknie w domu jednorodzinnym Dom z garażem dwustanowiskowym elewacja wejściowa do domu Projekt wejścia do domu zadaszenie nad wejściem do domu Pomysł na schody betonowe do domu jednorodzinnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty