Pomysł na elewację południową i zachodnią w domu jednorodzinnym

Nazwa projektu

Nowoczesny dom z dachem dwuspadowym i garażem M10

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Nowoczesny dom z dachem dwuspadowym i garażem M10 to wyjątkowy projekt, który został zaprojektowany z myślą o intymności i prywatności mieszkańców. Strefa dzienna, w tym salon i jadalnia, została zlokalizowana od strony ogrodu. Proporcje domu zostały podkreślone za pomocą nowoczesnej kolorystyki ścian. Szare wykończenia ścian są idealnie dopasowane do koloru dachu, a cała elewacja została zaprojektowana w kolorze białym.

Fasada domu została wykonana z wysokiej jakości materiałów, a szczegóły zostały zaprojektowane z dbałością o szczegóły. Dodatkowo, w projekcie zastosowano nowoczesne technologie, takie jak system inteligentnego oświetlenia, który zapewnia mieszkańcom wygodę i komfort.

Dzięki wyjątkowemu połączeniu nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów, projekt ten jest idealnym wyborem dla wszystkich, którzy szukają nowoczesnego i funkcjonalnego domu z dachem dwuspadowym i garażem M10.

Pozostałe zdjęcia: Projekt elewacji południowej domu jednorodzinnego z dużymi oknami Jednorodzinny dom z tarasem drewnianym  wyjście na taras drewniany Pomysł na okna w domu jednorodzinnym  duże okna w domu od strony tarasu Pomysł na elewację południową i zachodnią w domu jednorodzinnym Okno narożne w kuchni  rolety zewnętrzne na oknie w domu jednorodzinnym Dom z garażem dwustanowiskowym elewacja wejściowa do domu Projekt wejścia do domu zadaszenie nad wejściem do domu Pomysł na schody betonowe do domu jednorodzinnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty