Projekt domu na wąskiej działce Pomysł na elewację frontową i ogrodzenie

Nazwa projektu

Projekt przebudowy istniejącego domu k Wiednia M11

Rodzaj projektu

projekty adaptacyjne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Projekt przebudowy istniejącego domu w Wiedniu M11 to unikalny projekt, który wykorzystuje wąską i długą działkę w najlepszy możliwy sposób. Zespół architektów skupił się na zoptymalizowaniu powierzchni terenu, aby wykorzystać ją maksymalnie. Elewacja frontowa i ogrodzenie zostały zaprojektowane w spójnej kompozycji, aby stanowiły integralną część budynku. Prosta i nowoczesna elewacja została wykończona białym tynkiem z akcentami drewna elewacyjnego. Ten wyjątkowy projekt został zaprojektowany z myślą o wygodzie i pięknie.

Jeśli szukasz inspiracji do realizacji podobnego projektu, Projekt przebudowy istniejącego domu w Wiedniu M11 jest idealnym przykładem. Zespół architektów zadbał o to, aby wykorzystać każdy centymetr działki i stworzyć nowoczesny, funkcjonalny i piękny dom.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda projekt w praktyce, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie można zobaczyć zdjęcia i filmy prezentujące realizację projektu.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesny dom z płaskim dachem i dużym tarasem drewnianym Nowoczesna rezydencja z dużym tarasem dom jednorodzinny na wąskiej działce Projekt domu na wąskiej działce Pomysł na elewację frontową i ogrodzenie Przebudowa istniejącego domu jednorodzinnego z lat 80tych Nowoczesna przebudowa

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty