Nowoczesny dom jednorodzinny z drewnianą elewacją i dachem dwuspadowym

Nazwa projektu

Dom w typie Nowoczesnej Stodoły elewacja deska palona M23

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Nowoczesny dom jednorodzinny w typie stodoły M23 to idealny wybór dla osób szukających połączenia tradycyjnego stylu z nowoczesnym wyglądem. Elewacja wykonana z deski palonej w kolorze czarnym w połączeniu z czarną, betonową dachówką tworzy spójną, elegancką całość. To wyjątkowy projekt, który zapewni Ci komfort i wygodę w Twoim domu.

Dom w typie Nowoczesnej Stodoły M23 to idealne połączenie nowoczesnego designu z tradycyjnym wyglądem. Elewacja wykonana z deski palonej w kolorze czarnym w połączeniu z czarną, betonową dachówką tworzy spójną, elegancką całość. Wybierając ten projekt, możesz mieć pewność, że zyskasz trwałość i bezpieczeństwo, jakie oferuje nowoczesny dom.

Dom w typie Nowoczesnej Stodoły M23 to idealny wybór dla osób szukających połączenia tradycyjnego stylu z nowoczesnym wyglądem. Elewację wykończono czarnym drewnem elewacyjnym, które w połączeniu z czarną, betonową dachówką tworzy spójną, elegancką całość. Ten projekt zapewni Ci komfort i wygodę w Twoim domu.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna stodoła z zadaszonym tarasem czarna elewacja deska palona Okna ze szprosami w nowoczesnym wydaniu Deska palona na elewacji Okna ze szprosami w nowoczesnym wydaniu Deska palona na elewacji Dom nowoczesny w typie stodoły z wiatą garażową Nowoczesny dom z czarną elewacją z deski palonej Nowoczesny dom jednorodzinny z drewnianą elewacją i dachem dwuspadowym Ażurowa wiata na samochód w domu jednorodzinnym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty