Elewacja szklana w systemie fasadowym

Nazwa projektu

Projekt budynku mieszkalno-usługowego z garażem podziemnym

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
nowoczesne projekty domów
obiekty usługowe

Zaprojektowany przeze mnie budynek mieszkalno-usługowy z garażem podziemnym to nowoczesna stodoła, która wyróżnia się z otoczenia. Elewacja frontowa budynku została wykonana w systemie fasadowym z przeszklonych szklanych paneli, które tworzą piękny kontrast z otaczającym go krajobrazem. Piętro budynku przeznaczone jest na cele mieszkalne i wykończone zostało blachą na rąbek stojący. Zostały również zaprojektowane dwa balkony z szklanymi balustradami, które dodają budynkowi nowoczesnego charakteru.

Ten projekt to doskonały przykład współczesnego budownictwa mieszkalnego, który łączy w sobie nowoczesne technologie i materiały z tradycyjnym stylem. Jest to idealny projekt dla osób, które szukają nowoczesnego i funkcjonalnego budynku, który będzie wyróżniał się z otoczenia.

Jeśli szukasz sprawdzonego projektu budynku mieszkalno-usługowego z garażem podziemnym, to moja oferta jest idealna dla Ciebie. Projekt nowoczesnej stodoły z przeszklonymi szklanymi panelami i szklanymi balustradami na balkonach to doskonały wybór dla osób, które szukają funkcjonalnego i estetycznego budynku.

Pozostałe zdjęcia: Budynek usługowy z dachem spadzistym pokrytym blachą na rąbek stojący Elewacja szklana w systemie fasadowym Nowoczesny budynek usługowy z częścią mieszkalną jednorodzinną Budynek usługowy z garażem podziemnym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty