Modernizacja budynku szeregowego z dachem płaskim

Nazwa projektu

Modernizacja budynku mieszkalnego z lat 70 M26

Rodzaj projektu

projekty adaptacyjne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Jeśli szukasz projektu, który pozwoli Ci odnowić swój budynek mieszkalny z lat 70, to Modernizacja budynku mieszkalnego M26 jest idealnym rozwiązaniem. Ten projekt pozwala wykorzystać dwa kolory cegły do urozmaicenia obszernej powierzchni ścian budynku, dzięki czemu wizualnie dzieli bryłę na mniejsze segmenty. Dodatkowo, projekt zawiera ozdobny detal w postaci dekoracyjnego ułożenia cegły, który wygląda bardzo elegancko i nowocześnie. Modernizacja budynku mieszkalnego M26 to doskonały sposób na odnowienie Twojego budynku szeregowego z dachem płaskim.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych architektów, którzy są w stanie zaprojektować nowoczesny i funkcjonalny projekt dla Twojego budynku. Przygotujemy dla Ciebie kompleksowy projekt, który obejmuje nie tylko modernizację budynku, ale także zaprojektowanie wszystkich niezbędnych elementów wykończeniowych. Modernizacja budynku mieszkalnego M26 to najlepszy sposób na odnowienie Twojego domu w nowoczesnym stylu.

Jeśli szukasz profesjonalnego projektu modernizacji budynku mieszkalnego, skontaktuj się z nami. Nasz zespół architektów zapewni Ci wsparcie w każdym etapie projektu, abyś mógł cieszyć się nowoczesnym i funkcjonalnym budynkiem. Modernizacja budynku mieszkalnego M26 to doskonały sposób na odnowienie Twojego domu.

Pozostałe zdjęcia:  Przebudowa budynku typu kostka w zabudowie szeregowej Przebudowa budynku jednorodzinnego w zabudowie szeregowej Współczesna wersja domu typu kostka Modernizacja budynku szeregowego z dachem płaskim Modernizacja budynku w zabudowie szeregowej

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty