Projekt domu energooszczędnego w typie nowoczesnej stodoły

Nazwa projektu

Projekt domu w technologii drewna klejonego CLT M20

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Jeśli szukasz nowoczesnego projektu domu, który jest energooszczędny, to nasz Projekt domu w technologii drewna klejonego CLT M20 jest idealnym rozwiązaniem. Wykorzystujemy w nim zasady budownictwa pasywnego, dzięki czemu ograniczamy ilość okien od strony północnej do minimum. Nowoczesna stodoła zyskała czystą i syntetyczną formę, która zachwyci wszystkich szukających innowacyjnych rozwiązań.

Nasz projekt wykorzystuje nowoczesne technologie, takie jak drewno klejone CLT M20, które jest wytrzymałe i odporne na zmiany temperatury. Dzięki temu budynek jest bardziej trwały i bezpieczny. Projekt został zaprojektowany tak, aby był jak najbardziej energooszczędny i ekologiczny.

Jeśli szukasz innowacyjnego projektu domu, który jest energooszczędny i wytrzymały, to nasz Projekt domu w technologii drewna klejonego CLT M20 jest idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z naszym projektem.

Pozostałe zdjęcia: Dom w technologii CLT drewno klejone krzyżowo Dom z dachem bezokapowym przykrytym blachą na rąbek stojący Nowoczesny dom z elewacją drewnianą z drewnianymi okiennicami Dom drewniany w typie nowoczesnej stodoły Projekt domu energooszczędnego w typie nowoczesnej stodoły Drewniany dom w technologii CLT z wbudowanym garażem i podjazdem z geokraty

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty