Projekt zagospodarowania osiedla domów jednorodzinnych

Nazwa projektu

Konkurs na osiedle domów jednorodzinnych - II miejsce

Rodzaj projektu

nowoczesne projekty domów
projekty konkursowe
osiedla mieszkaniowe

Projekt zosta³ opracowany przez zespó³ jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Micha³ Smolarski w sk³ad którego wchodzi³a Magdalena Kidoñ.

Konkurs na osiedle domów jednorodzinnych - II miejsce to projekt zagospodarowania osiedla domów jednorodzinnych w gliwickiej dzielnicy Ostropa. Jako architekt, miałem przyjemność zaprojektować to osiedle, które otrzymało drugie miejsce wśród najlepszych prac konkursowych. Praca była inspirowana lokalizacją, która pozwala odkryć sielski krajobraz, skarb wśród lasu i pól w samym sercu Śląska. Osiedle zapewnia łatwy dostęp do kultury, usług i edukacji, a jednocześnie pozwala cieszyć się szumem drzew, zapachem ziemi, wiatru, pól i łąk.

W projekcie zastosowałem nowoczesne rozwiązania, które pozwalają na wykorzystanie naturalnych zasobów energii i wykorzystanie ich w budynkach. Do budowy domów wykorzystano wytrzymałe materiały, które są trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne. Osiedle zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Przestrzeń publiczna została wyposażona w place zabaw, ścieżki rowerowe i inne udogodnienia.

Moje osiedle domów jednorodzinnych to doskonały przykład tego, jak wykorzystać lokalizację, aby zapewnić mieszkańcom najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Wykorzystując nowoczesne technologie i wytrzymałe materiały, zaprojektowałem osiedle, które jest zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne, a jego mieszkańcy mogą cieszyć się wszystkimi zaletami tego wyjątkowego miejsca.

Pozostałe zdjęcia: Osiedle domów jednorodzinnych w Gliwicach Projekt zagospodarowania osiedla domów jednorodzinnych Zagospodarowania terenu osiedla domów pod Gliwicami Koncepcja założenia parkowego osiedla Projekt konkursowy na zagospodarowanie osiedla domów jednorodzinnych Wizualizacje wnętrz domów jednorodzinnych Rysunki rzutów i przekrój przez budynek w zabudowie szeregowej Projekt domu jednorodzinnego K1 Koncepcja domu jednorodzinnego K2 Koncepcja domu jednorodzinnego K3 Projekt domu jednorodzinnego K4 Wizualizacja domu jednorodzinnego szeregowego K5

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty