Nowoczesny dom z balkonem i zadaszonym tarasem

Nazwa projektu

Nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym M18

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

M18 to nowoczesny, jednorodzinny dom z poddaszem użytkowym, który został zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie jego mieszkańców. Zadaszony taras i balkon zlokalizowane od wschodu zapewniają przyjemną przestrzeń do relaksu i odpoczynku, szczególnie w godzinach porannych, kiedy słońce nie nagrzewa zbyt mocno. W godzinach popołudniowych, zadaszenie chroni przed nadmiernym nagrzewaniem, stanowiąc idealne miejsce do wypoczynku.

M18 to połączenie nowoczesnego designu i funkcjonalności. Wnętrze zostało zaprojektowane w taki sposób, aby jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. Przestronne i jasne pomieszczenia pozwalają na swobodne i komfortowe korzystanie z domu. Dodatkowo, wykończenie wnętrz zostało wykonane z materiałów wysokiej jakości, co zapewnia trwałość i wygodę użytkowania.

M18 to idealny dom dla rodziny, która ceni sobie komfort i wygodę. Nowoczesny design, funkcjonalne wnętrze i wysokiej jakości materiały wykończeniowe sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla osób szukających wyjątkowego i niepowtarzalnego domu.

Pozostałe zdjęcia: Dom jednorodzinny z dachem dwuspadowym i poddaszem użytkowym Dach dwuspadowy z ukrytą rynną i nowoczesną dachówką Niskie okno kuchenne w domu jednorodzinnym Nowoczesny dom jednorodzinny z niskim oknem kuchennym Nowoczesny układ okien w domu jednorodzinnym Nowoczesny dom jednorodzinny z żaluzjami zewnętrznymi Okno z żaluzjami zewnętrznymi w domu jednorodzinnym Taras zewnętrzny w nowoczesnym domu jednorodzinnym Wschodni zadaszony taras zewnętrzny Nowoczesny dom z balkonem i zadaszonym tarasem Dach tarasu zewnętrznego w nowoczesnym domu Żaluzje fasadowe aluminiowe jako element nowoczesnej elewacji Żaluzje elewacyjne w nowoczesnym domu Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym i poddaszem użytkowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty