Budynek z usługami dentystycznymi na parterze

Nazwa projektu

Budynek mieszkalno usługowy z podziemnym garażem

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
obiekty usługowe

Witaj na stronie projektu Budynek mieszkalno-usługowy z podziemnym garażem, gdzie nowoczesne podejście do architektury spotyka się z funkcjonalnością i estetyką. Naszym celem było stworzenie kompleksu, który nie tylko spełnia najnowsze standardy mieszkalne, ale także integruje usługi na parterze, w tym usługi dentystyczne.

Z dumą prezentuję mój budynek, w którym połączenie nowoczesnej elewacji i dachu z blachy na rąbek stojący tworzy niepowtarzalny charakter. Fasada wykonana ze szkła refleksyjnego nie tylko nadaje budynkowi lekkości, ale także wprowadza elementy zrównoważonego designu. Projekt ten to nie tylko miejsce do życia, ale również przestrzeń, która staje się integralną częścią lokalnej społeczności.

Zapraszam Cię do odkrywania innowacyjnych rozwiązań projektu, gdzie nowoczesność, i funkcjonalność łączą się, tworząc niepowtarzalne doświadczenie mieszkalno-usługowe. Budynek mieszkalno-usługowy z podziemnym garażem to nie tylko architektoniczna wizja, ale także praktyczne podejście do współczesnego życia.

Pozostałe zdjęcia: Budynek z usługami dentystycznymi na parterze Nowoczesny budynek usługowy z elewacją i dachem z blachy na rąbek stojący Nowoczesne zadaszenie nad wejściem do części usługowej Nowoczesny budynek mieszkalno usługowy o minimalistycznym kształcie Wjazd do podziemnego garażu w budynku mieszkalno usługowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty