Nowoczesny dom jednorodzinny z żaluzjami zewnętrznymi

Nazwa projektu

Nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym M18

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Nowoczesny dom jednorodzinny M18 to projekt, który zachwyci Cię swoją funkcjonalnością i wygodą. Przestronny salon został skierowany w kierunku południowym, a duże okno zostało przesłonięte za pomocą żaluzji zewnętrznych wykonanych z aluminiowych profili. Kolor żaluzji nawiązuje do ogólnej kolorystyki elewacji. Żaluzje zewnętrzne są nie tylko ozdobą, ale stanowią także doskonałą ochronę przed namiernym nagrzewaniem się pomieszczeń.

Dom M18 to wygodne i przestronne miejsce, które zapewni Ci i Twojej rodzinie wygodne warunki do życia. Na parterze znajduje się przestronny salon z jadalnią, kuchnia, gabinet, łazienka oraz pralnia. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, łazienka oraz garderoba.

Jeśli jesteś zainteresowany realizacją podobnego projektu, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze najlepszych rozwiązań i zrealizujemy Twój nowoczesny dom jednorodzinny zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Pozostałe zdjęcia: Dom jednorodzinny z dachem dwuspadowym i poddaszem użytkowym Dach dwuspadowy z ukrytą rynną i nowoczesną dachówką Niskie okno kuchenne w domu jednorodzinnym Nowoczesny dom jednorodzinny z niskim oknem kuchennym Nowoczesny układ okien w domu jednorodzinnym Nowoczesny dom jednorodzinny z żaluzjami zewnętrznymi Okno z żaluzjami zewnętrznymi w domu jednorodzinnym Taras zewnętrzny w nowoczesnym domu jednorodzinnym Wschodni zadaszony taras zewnętrzny Nowoczesny dom z balkonem i zadaszonym tarasem Dach tarasu zewnętrznego w nowoczesnym domu Żaluzje fasadowe aluminiowe jako element nowoczesnej elewacji Żaluzje elewacyjne w nowoczesnym domu Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym i poddaszem użytkowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty