Kompaktowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym

Nazwa projektu

Połączenie tradycyjnej i nowoczesnej architektury M27

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Projekt M27 to połączenie tradycyjnej i nowoczesnej architektury. Kompaktowa bryła budynku jednorodzinnego z poddaszem użytkowym została zaprojektowana w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać metraż. Wnętrza są funkcjonalne i odpowiadają potrzebom rodziny. Doświetlenie poddasza zapewniają okna połaciowe. Projekt M27 to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają kompaktowego domu z poddaszem użytkowym.

Budynek został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie mieszkańców. M27 to doskonały wybór dla osób, które chcą połączyć tradycyjną architekturę z nowoczesnymi rozwiązaniami. Wnętrza są przestronne i dobrze doświetlone, a zastosowane materiały wykończeniowe są trwałe i odporne na uszkodzenia.

Jeśli szukasz projektu domu z poddaszem użytkowym, który łączy tradycyjną i nowoczesną architekturę, to projekt M27 jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Przestronne i funkcjonalne wnętrza, wytrzymałe materiały wykończeniowe i kompaktowa bryła budynku sprawią, że będziesz zadowolony z wyboru.

Pozostałe zdjęcia: Budynek jednorodzinny z przeszkloną ścianą szczytową Projekt domu jednorodzinnego na widokowej działce Dom jednorodzinny z wyjściem na taras Kompaktowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym Połączenie drewna i cegły na elewacji domu jednorodzinnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty