Duży zadaszony taras ziemny przy domu jednorodzinnym

Nazwa projektu

Dom parterowy z zadaszonym tarasem i osobnym garażem M24

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Jeśli szukasz nowoczesnego i przestronnego domu parterowego z zadaszonym tarasem i osobnym garażem, to nasz projekt M24 jest idealnym rozwiązaniem. Bryła budynku składa się z dwóch brył głównych, w układzie zbliżonym do litery L., ustawione względem siebie pod kątem prosty. W miejscu zetknięcia się brył znajduje się duży zadaszony taras ziemny, który zapewnia wspaniały widok i doskonałe miejsce do relaksu. Dodatkowo, w projekcie został zaprojektowany osobny garaż, który zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania samochodu lub innych rzeczy.

Projekt M24 został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić maksymalną wygodę i komfort dla jego użytkowników. Pokoje są przestronne i jasne, a otwarta przestrzeń w salonie zapewnia doskonałe miejsce do spotkań rodzinnych. Kuchnia jest w pełni wyposażona w najnowocześniejsze sprzęty AGD, a łazienka została wyposażona w najwyższej jakości akcesoria.

Jeśli szukasz nowoczesnego domu parterowego, który zapewni Ci wygodę i komfort, to nasz projekt M24 jest idealnym rozwiązaniem. Duży zadaszony taras ziemny oraz osobny garaż dają dodatkowe możliwości i sprawiają, że dom jest jeszcze bardziej atrakcyjny.

Pozostałe zdjęcia: Dom jednorodzinny parterowy z dużym zadaszonym tarasem Nowoczesny dom z wolnostojącym garażem dwustanowiskowym Duży zadaszony taras ziemny przy domu jednorodzinnym Zadaszenie tarasu przy domu parterowym Wejście do parterowego domu jednorodzinnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty