Nowoczesna rezydencja z dużym tarasem dom jednorodzinny na wąskiej działce

Nazwa projektu

Projekt przebudowy istniejącego domu k Wiednia M11

Rodzaj projektu

projekty adaptacyjne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Projekt przebudowy istniejącego domu M11 w Wiedniu to nowoczesna rezydencja, która została zaprojektowana na wąskiej działce. Budynek został zaprojektowany tak, aby wykorzystać całą szerokość działki, dlatego też został zbudowany garaż przejezdny. Na zdjęciu widoczna jest brama garazowa od strony ogrodu, a od strony ulicy znajduje się główna brama wjazdowa na posesję. Nowoczesny dom jednorodzinny został wyposażony w duży drewniany taras przekryty balkonem, co nadaje mu charakteru rezydencjonalnego.

Projekt M11 to przykład współczesnego budownictwa jednorodzinnego, które łączy w sobie nowoczesną architekturę z wygodą i funkcjonalnością. Został zaprojektowany z myślą o tym, aby zapewnić wygodę i komfort mieszkańcom. Dom znajduje się w gęstej zabudowie jednorodzinnej pod Wiedniem i jest idealnym miejscem do życia dla rodziny.

Projekt M11 to przykład tego, jak można wykorzystać wąską działkę, aby stworzyć nowoczesny i funkcjonalny dom. Przy jego projektowaniu wykorzystano najnowsze technologie budowlane, aby zapewnić mieszkańcom komfort i wygodę. Nowoczesna rezydencja z dużym tarasem jest idealnym miejscem do życia dla rodziny.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesny dom z płaskim dachem i dużym tarasem drewnianym Nowoczesna rezydencja z dużym tarasem dom jednorodzinny na wąskiej działce Projekt domu na wąskiej działce Pomysł na elewację frontową i ogrodzenie Przebudowa istniejącego domu jednorodzinnego z lat 80tych Nowoczesna przebudowa

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty