Okno narożne w kuchni rolety zewnętrzne na oknie w domu jednorodzinnym

Nazwa projektu

Nowoczesny dom z dachem dwuspadowym i garażem M10

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Nowoczesny dom z dachem dwuspadowym i garażem M10 to projekt, który został zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby klienta. W projekcie zastosowano narożne okno doświetlające strefę kuchni. Życzeniem klienta było zastosowanie rolet zewnętrznych, które ukryte są w warstwie ocieplenia. Zaprojektowane okna uwzględniały montaż kaset na rolety już na etapie projektu budowlanego, co pozwoliło uniknąć ewentualnych pomyłek i przypadkowości.

Projekt został wykonany zgodnie z najwyższymi standardami jakości, a jego zaletą jest to, że jest energooszczędny i wygodny w użytkowaniu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i funkcjonalnego domu.

Jeśli szukasz projektu, który zapewni Ci wygodę i wysoką jakość, Nowoczesny dom z dachem dwuspadowym i garażem M10 jest idealnym wyborem. Jest to doskonały projekt, który spełni Twoje oczekiwania i zapewni Ci komfort i wygodę.

Pozostałe zdjęcia: Projekt elewacji południowej domu jednorodzinnego z dużymi oknami Jednorodzinny dom z tarasem drewnianym  wyjście na taras drewniany Pomysł na okna w domu jednorodzinnym  duże okna w domu od strony tarasu Pomysł na elewację południową i zachodnią w domu jednorodzinnym Okno narożne w kuchni  rolety zewnętrzne na oknie w domu jednorodzinnym Dom z garażem dwustanowiskowym elewacja wejściowa do domu Projekt wejścia do domu zadaszenie nad wejściem do domu Pomysł na schody betonowe do domu jednorodzinnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty