Prosty dom na działce z dużym spadkiem terenu

Nazwa projektu

Projekt luksusowego domu nad jeziorem Dobczyckim M17

Rodzaj projektu

projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Projekt luksusowego domu nad jeziorem Dobczyckim M17 to wyjątkowy projekt architektoniczny, który został zaprojektowany na działce z dużym spadkiem terenu. Dom został zaprojektowany w formie tarasowej, dzięki czemu możliwe było uzyskanie widoków na jezioro z każdego poziomu. Budynek łącznie posiada trzy kondygnacje. Do najniższej kondygnacji, podziemnej wejście ukryto od strony wschodniej. Projekt luksusowego domu nad jeziorem Dobczyckim M17 został zaprojektowany z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni i zapewnieniu komfortu mieszkańcom. Wszystkie pomieszczenia zostały zaplanowane w taki sposób, aby zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort.

Projekt luksusowego domu nad jeziorem Dobczyckim M17 został wykonany z najwyższej jakości materiałów. Budynek wyposażono w nowoczesne technologie, takie jak inteligentny system sterowania oświetleniem, system kontroli dostępu i system automatycznego sterowania temperaturą. Wszystkie te elementy pozwalają mieszkańcom na pełną kontrolę nad domem.

Projekt luksusowego domu nad jeziorem Dobczyckim M17 to wyjątkowy projekt, który zapewnia wygodne i komfortowe życie w otoczeniu pięknej przyrody. Budynek został zaprojektowany z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni, zapewnieniu komfortu mieszkańcom i wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Ten projekt jest idealnym wyborem dla osób, które szukają wyjątkowego domu, który pozwoli im cieszyć się wyjątkowymi widokami i komfortem.

Pozostałe zdjęcia: Dom jednorodzinny na dużym spadku terenu Duże okna w domu jednorodzinnym skierowane na ogród Budynek mieszkalny jednorodzinny z dużym tarasem widokowym Prosty dom na działce z dużym spadkiem terenu Nowoczesny dom na działce widokowej z dużym spadkiem Zagospodarowanie podjazdu przed domem Dom z wbudowanym garażem jednostanowiskowym Dom z tarasem widokowym oraz wbudowanym garażem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty