Dom z tarasem nad garażem dwustanowiskowym

Nazwa projektu

Nowoczesna willa z ogrodem zimowym M19

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Ciesz się wyjątkowym stylem i niesamowitą przestrzenią w naszej nowoczesnej willi M19. Przestronny taras zewnętrzny z dachem dwuspadowym, położony nad dużym garażem dwustanowiskowym, stanowi idealne miejsce do wypoczynku i relaksu. Elewacja na poziomie parteru została wykończona płytami z betonu architektonicznego, a ściany poddasza użytkowego ozdobiono tynkiem w jasnym kolorze. Całość dopełnia kamienne wykończenie garażu. Nowoczesna willa M19 to idealny projekt dla osób ceniących wygodę i komfort.

Jeśli szukasz nowoczesnego projektu domu z ogrodem zimowym, nasza willa M19 to idealny wybór. Przestronny taras z widokiem na ogród zimowy, zaprojektowany z myślą o dzieciach, stanowi doskonałe miejsce do relaksu i wypoczynku. Dodatkowo, budynek został wykończony wytrzymałymi materiałami, takimi jak beton architektoniczny i kamień naturalny, dzięki czemu będzie służył przez długie lata.

Jeśli szukasz nowoczesnego projektu domu z ogrodem zimowym, nasza willa M19 to idealny wybór. Projekt został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie. Przestronny taras z widokiem na ogród zimowy, zaprojektowany z myślą o dzieciach, stanowi doskonałe miejsce do relaksu i wypoczynku. Wykończenie budynku wytrzymałymi materiałami, takimi jak beton architektoniczny i kamień naturalny, sprawia, że będzie służył przez długie lata.

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnej willi z garażem dwustanowiskowym i ogrodem zimowym Dom z tarasem nad garażem dwustanowiskowym Elewacja północna budynku jednorodzinnego z ogrodem zimowym Nowoczesny ogród zimowy przy domu jednorodzinnym Nowoczesna willa podmiejska z dużym ogrodem zimowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty