Koncepcja basenu rekreacyjnego przy nowoczesnym budynku jednorodzinnym

Nazwa projektu

Projekt domu z zewnętrznym basenem rekreacyjnym K1

Rodzaj projektu

projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów
projekty konkursowe

Projekt domu K1 z zewnętrznym basenem rekreacyjnym to nowoczesny budynek jednorodzinny, który został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie jego mieszkańców. Dodatkowo został wyposażony w zewnętrzny basen rekreacyjny. Koncepcja basenu została umiejętnie wkomponowana w formę budynku, tworząc niezwykłą aranżację przestrzeni. Basen rekreacyjny został otoczony przez nowoczesną ramę, która wykończa kompozycję bryłową budynku. Basen jest idealnym miejscem do relaksu i wypoczynku dla wszystkich mieszkańców.

Projekt domu K1 z zewnętrznym basenem rekreacyjnym to idealny wybór dla osób szukających nowoczesnego i funkcjonalnego domu. Basen rekreacyjny zapewnia dodatkowy komfort i wygodę, a jego wygląd i aranżacja przestrzeni są niezwykle estetyczne. Basen rekreacyjny został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie jego mieszkańców, dlatego też został wyposażony w wygodne siedziska i leżaki.

Projekt domu K1 z zewnętrznym basenem rekreacyjnym to doskonały wybór dla osób szukających nowoczesnego i funkcjonalnego domu. Wyjątkowy basen rekreacyjny zapewnia dodatkowy komfort i wygodę, a jego wygląd i aranżacja przestrzeni są niezwykle estetyczne. Basen jest idealnym miejscem do relaksu i wypoczynku dla wszystkich mieszkańców.

Pozostałe zdjęcia: Projekt konkursowy budynku jednorodzinnego na osiedlu Gliwice Ostropa Projekt nowoczesnego domu z akcentami z czerwonej cegły Koncepcja basenu rekreacyjnego przy nowoczesnym budynku jednorodzinnym Rzut parteru nowoczesnego budynku jednorodzinnego z basenem Poddasze nowoczesnego domu jednorodzinnego z dużym tarasem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty