Nowoczesny dom jednorodzinny z niskim oknem kuchennym

Nazwa projektu

Nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym M18

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Jeśli szukasz projektu domu jednorodzinnego z przestronnym poddaszem użytkowym, to M18 będzie idealnym wyborem. Nowoczesny design domu został wzbogacony o niskie okno kuchenne, które stanowi ciekawy element na elewacji budynku. Okno to jest uchylne, narożnikowe, dzięki czemu przełamuje typowe standardy projektowania okien. Nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym M18 to doskonała propozycja dla osób szukających projektu, który pozwoli wyrazić siebie i zapewnić komfortowe warunki zamieszkania.

Projekt domu został zaprojektowany z myślą o rodzinach, które chcą mieszkać w przestronnym i jednocześnie funkcjonalnym domu. Nowoczesny dom jednorodzinny M18 zapewni Ci i Twojej rodzinie wygodne i komfortowe warunki zamieszkania. Przestronne wnętrza, duże okna i wysokie sufity sprawiają, że dom jest jasny i przytulny.

Jeśli szukasz projektu domu jednorodzinnego, który pozwoli Ci wyrazić siebie i zapewnić komfortowe warunki zamieszkania, to Nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym M18 jest idealnym wyborem. Projekt został zaprojektowany z myślą o rodzinach, które chcą mieszkać w przestronnym i jednocześnie funkcjonalnym domu. Niskie okno kuchenne stanowi ciekawy element na elewacji budynku, a przełamuje typowe standardy projektowania okien.

Pozostałe zdjęcia: Dom jednorodzinny z dachem dwuspadowym i poddaszem użytkowym Dach dwuspadowy z ukrytą rynną i nowoczesną dachówką Niskie okno kuchenne w domu jednorodzinnym Nowoczesny dom jednorodzinny z niskim oknem kuchennym Nowoczesny układ okien w domu jednorodzinnym Nowoczesny dom jednorodzinny z żaluzjami zewnętrznymi Okno z żaluzjami zewnętrznymi w domu jednorodzinnym Taras zewnętrzny w nowoczesnym domu jednorodzinnym Wschodni zadaszony taras zewnętrzny Nowoczesny dom z balkonem i zadaszonym tarasem Dach tarasu zewnętrznego w nowoczesnym domu Żaluzje fasadowe aluminiowe jako element nowoczesnej elewacji Żaluzje elewacyjne w nowoczesnym domu Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym i poddaszem użytkowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty