Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym i poddaszem użytkowym

Nazwa projektu

Nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym M18

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

M18 to nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, który został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie mieszkańców. Garaż dwustanowiskowy oraz wejście do budynku zostały zlokalizowane od strony zachodnio-północnej, co pozwoliło na wydzielenie poszczególnych stref ? części prywatnej oraz gospodarczej.

Nowoczesny dom jednorodzinny M18 został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze. Wysoki standard wykończenia pozwala na cieszenie się komfortem i wygodą przez wiele lat. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i materiałów jest to wyjątkowy projekt, który zachwyci nawet najbardziej wymagających.

Jeśli szukasz nowoczesnego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym, to M18 jest idealnym rozwiązaniem. Jego wyjątkowy design i funkcjonalność sprawiają, że jest to idealny dom dla rodziny. Projekt został zaprojektowany tak, aby spełniać wszystkie wymagania i oczekiwania inwestorów.

Pozostałe zdjęcia: Dom jednorodzinny z dachem dwuspadowym i poddaszem użytkowym Dach dwuspadowy z ukrytą rynną i nowoczesną dachówką Niskie okno kuchenne w domu jednorodzinnym Nowoczesny dom jednorodzinny z niskim oknem kuchennym Nowoczesny układ okien w domu jednorodzinnym Nowoczesny dom jednorodzinny z żaluzjami zewnętrznymi Okno z żaluzjami zewnętrznymi w domu jednorodzinnym Taras zewnętrzny w nowoczesnym domu jednorodzinnym Wschodni zadaszony taras zewnętrzny Nowoczesny dom z balkonem i zadaszonym tarasem Dach tarasu zewnętrznego w nowoczesnym domu Żaluzje fasadowe aluminiowe jako element nowoczesnej elewacji Żaluzje elewacyjne w nowoczesnym domu Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym i poddaszem użytkowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty