Przebudowa budynku jednorodzinnego w zabudowie szeregowej

Nazwa projektu

Modernizacja budynku mieszkalnego z lat 70 M26

Rodzaj projektu

projekty adaptacyjne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Modernizacja budynku mieszkalnego z lat 70 M26 to projekt, który zaprojektowaliśmy w celu uwspółcześnienia PRL-owskiej bryły. Budynek w zabudowie szeregowej został gruntownie przebudowany, a wszystkie otwory okienne zostały poszerzone. Elewację wykończono wyjątkowymi klinkierowymi cegłami w dwóch odcieniach szarości, co nadaje budynkowi nowoczesny wygląd. Przebudowa budynku jednorodzinnego w zabudowie szeregowej to projekt, który z pewnością przykuje uwagę każdego, kto szuka podobnego rozwiązania.

Jeśli poszukujesz projektu, który pozwoli Ci wyrazić swoją wizję modernizacji budynku mieszkalnego z lat 70, to Modernizacja budynku mieszkalnego z lat 70 M26 jest idealnym rozwiązaniem. Nasz projekt pozwala na zachowanie oryginalnej bryły budynku, jednocześnie uwspółcześniając jego wygląd. Dzięki temu, możesz cieszyć się zarówno nowoczesnym wyglądem, jak i zachowaniem oryginalnego charakteru budynku.

Jeśli szukasz projektu, który pozwoli Ci wyrazić swoją wizję modernizacji budynku mieszkalnego z lat 70, Modernizacja budynku mieszkalnego z lat 70 M26 jest idealnym rozwiązaniem. Nasz projekt pozwala na zachowanie oryginalnej bryły budynku, jednocześnie uwspółcześniając jego wygląd. Dzięki temu, możesz cieszyć się zarówno nowoczesnym wyglądem, jak i zachowaniem oryginalnego charakteru budynku.

Pozostałe zdjęcia:  Przebudowa budynku typu kostka w zabudowie szeregowej Przebudowa budynku jednorodzinnego w zabudowie szeregowej Współczesna wersja domu typu kostka Modernizacja budynku szeregowego z dachem płaskim Modernizacja budynku w zabudowie szeregowej

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty