Nowoczesny budynek usługowy z częścią mieszkalną jednorodzinną

Nazwa projektu

Projekt budynku mieszkalno-usługowego z garażem podziemnym

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
nowoczesne projekty domów
obiekty usługowe

Jesteśmy dumni z naszego nowego projektu budynku mieszkalno-usługowego z garażem podziemnym. Ten nowoczesny budynek usługowy z częścią mieszkalną jednorodzinną został zaprojektowany zgodnie z wymaganiami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Uzyskaliśmy prawomocną decyzję Pozwolenia na Budowę, a budynek w stanie rzeczywistym jest zgodny z prezentowanymi wizualizacjami. Duże okno, które przynależy do części mieszkalnej, doskonale doświetla wnętrze.

Nasz projekt łączy nowoczesną architekturę z wygodnym i funkcjonalnym wnętrzem. Budynek jest wyposażony w najnowocześniejsze systemy, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu. Przyjazne dla środowiska rozwiązania, takie jak systemy odzysku energii, pozwalają na zmniejszenie zużycia energii i zmniejszenie wpływu na środowisko.

Jeśli szukasz projektu budynku mieszkalno-usługowego z garażem podziemnym, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Zapewniamy nowoczesną architekturę, wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu oraz przyjazne dla środowiska rozwiązania.

Pozostałe zdjęcia: Budynek usługowy z dachem spadzistym pokrytym blachą na rąbek stojący Elewacja szklana w systemie fasadowym Nowoczesny budynek usługowy z częścią mieszkalną jednorodzinną Budynek usługowy z garażem podziemnym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty