Projekt domu jednorodzinnego do zabudowy wolnostojącej lub bliźniaczej

Nazwa projektu

Projekt domu K4 z atrakcyjnym przeszkleniem pionowym

Rodzaj projektu

projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów
projekty konkursowe

Projekt domu K4 to nowoczesny i atrakcyjny projekt domu jednorodzinnego, który zachwyci Cię swoim przeszkleniem pionowym. Jego funkcjonalne rozwiązania pozwalają na zastosowanie w zabudowie wolnostojącej lub bliźniaczej. Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku, dom prezentuje się jako dopracowana i skończona architektoniczna koncepcja. Ta wyjątkowa konstrukcja jest idealna dla osób, które szukają nowoczesnego projektu domu, który zapewni im wygodę i komfort w przestrzeni mieszkalnej.

Projekt domu K4 jest wyposażony w duży salon z otwartą kuchnią, trzy sypialnie, łazienkę i pomieszczenie gospodarcze. Szczególną uwagę przyciąga wyjątkowy, duży taras, który jest idealnym miejscem do wypoczynku i relaksu. Dodatkowo, projekt zawiera garaż z miejscem na dwa samochody.

Jeśli szukasz nowoczesnego projektu domu, który zapewni Ci wygodę i komfort w przestrzeni mieszkalnej, projekt K4 jest idealnym rozwiązaniem. Jego atrakcyjne przeszklenie pionowe sprawia, że wnętrze domu jest jasne i przytulne. Dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom możesz cieszyć się wygodą i komfortem w swoim nowym domu.

Pozostałe zdjęcia: Projekt  budynku jednorodzinnego z przeszkleniem wertykalnym Projekt domu jednorodzinnego do zabudowy wolnostojącej lub bliźniaczej Elewacja południowa domu z dachem bez okapu Rzut parteru budynku jednorodzinnego z przeszkleniem pionowym Rzut poddasza domu z antresolą

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty