Projekt budynków jednorodzinnych szeregowych

Nazwa projektu

Projekt domu szeregowego K5 osiedla konkursowego w Gliwicach

Rodzaj projektu

projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów
projekty konkursowe

Zaprojektowany przez nas dom szeregowy K5 to wyjątkowa propozycja wśród budynków jednorodzinnych osiedla konkursowego w Gliwicach. Innowacyjny projekt wyróżnia się na tle innych szeregowców, przełamując stereotypy i tworząc przyjazny, ciepły i nowoczesny wygląd. Elewacja budynku została zaprojektowana w szachownicowym układzie, wykorzystując cegłę i biały tynk. Żaluzje zewnętrzne w kolorze białym i czarnym podkreślają naprzemienne ułożenie materiałów, stanowiąc jednocześnie ciekawy element dekoracyjny.

Zaprojektowany przez nas dom szeregowy K5 to idealna propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań i wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, budynek jest trwały, energooszczędny i przyjazny dla środowiska.

Jeśli szukasz wyjątkowego i nowoczesnego domu szeregowego, to projekt K5 jest idealnym rozwiązaniem. Zaprojektowany przez nas budynek z pewnością zaspokoi Twoje oczekiwania i zapewni Ci wygodne i komfortowe miejsce do życia.

Pozostałe zdjęcia: Koncepcja strefy wejściowej domów w zabudowie szeregowej Projekt budynków jednorodzinnych szeregowych Projekt szeregówki z dużym przeszkleniem strefy dziennej Rzut parteru i strefy wejściowej Rzut  piwnicy szeregówki Rzut poddasza domu szeregowego Koncepcja  domu tzw. szeregówki

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty