Nowoczesna i minimalistyczna willa jednorodzinna dla wymagającego użytkownika

Nazwa projektu

Nowoczesny dom z zielonym dachem płaskim M28

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Witaj na stronie prezentującej moją najnowszą kreację architektoniczną – Nowoczesny dom z zielonym dachem płaskim M28. To nie tylko kolejny nowoczesny dom, to wyjątkowa willa jednorodzinna, stworzona z myślą o wymagającym użytkowniku, który ceni nie tylko estetykę, ale także funkcjonalność.

Projekt M28 to symfonia nowoczesności i minimalistycznego luksusu. Ta nowoczesna willa nie tylko prezentuje się imponująco z zewnątrz, dzięki zielonemu dachowi płaskiemu, ale również oferuje kompleksowo zaprojektowane wnętrza, z myślą o wygodzie i potrzebach współczesnej rodziny. Dbałość o detale i precyzyjne wykonanie sprawiają, że to nie tylko dom, ale przestrzeń, która spełnia najwyższe standardy oczekiwań.

Willa M28 to więcej niż dom funkcjonalny z garażem – to manifestacja nowoczesnej architektury dostosowanej do współczesnych potrzeb. Zachęcam do zapoznania się z galerią zdjęć, aby zobaczyć, jak minimalistyczna elegancja łączy się z funkcjonalnością, tworząc niepowtarzalne miejsce do życia dla tych, którzy oczekują więcej niż tylko miejsca na ziemi.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesny dom z płaskim dachem i grafitową elewacją Nowoczesny prosty dom jednorodzinny z dachem płaskim Nowoczesne i minimlalistyczne wejście do domu jednorodzinnego z dachem płaskim Minimalistyczny dom jednorodzinny wpisany w otaczającą zieleń Nowoczesna i minimalistyczna willa jednorodzinna dla wymagającego użytkownika Nowoczesny garaż z dachem płaskim przynależny do nowoczesnej willi jednorodzinnej Nowoczesny świetlik nad tarasem w willi jednorodzinnej

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty