Nowoczesny budynek mieszkalno usługowy o minimalistycznym kształcie

Nazwa projektu

Budynek mieszkalno usługowy z podziemnym garażem

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
obiekty usługowe

Witaj na stronie projektu architektonicznego: Budynek mieszkalno-usługowy z podziemnym garażem. To unikalne połączenie nowoczesnego designu i funkcjonalności, stworzone z myślą o współczesnym stylu życia. Projekt ten doskonale łączy część mieszkalną na poddaszu z funkcjonalnymi gabinetami dentystycznymi na parterze, tworząc harmonijną przestrzeń do życia i pracy.

Zdjęcie tego nowoczesnego budynku mieszkalno-usługowego o minimalistycznym kształcie mówi więcej niż tysiąc słów. Nowoczesna elewacja z blachy na rąbek stojący połączona z białym tynkiem to jedna z kluczowych cech, która nadaje budynkowi niepowtarzalnego charakteru. Kontrastowe wykończenie elewacji sprawia, że budynek wyróżnia się w otoczeniu, a wysokie, strzeliste okno na ścianie szczytowej dodaje mu dynamicznego i nowoczesnego wyglądu.

Projekt ten nie tylko spełnia najnowsze standardy estetyki, ale także dba o funkcjonalność, oferując podziemny garaż, który zapewnia wygodę i bezpieczeństwo dla mieszkańców. Jeśli szukasz innowacyjnego podejścia do architektury, łączącego nowoczesność z praktycznością, to ten budynek mieszkalno-usługowy to doskonały wybór dla Ciebie.

Pozostałe zdjęcia: Budynek z usługami dentystycznymi na parterze Nowoczesny budynek usługowy z elewacją i dachem z blachy na rąbek stojący Nowoczesne zadaszenie nad wejściem do części usługowej Nowoczesny budynek mieszkalno usługowy o minimalistycznym kształcie Wjazd do podziemnego garażu w budynku mieszkalno usługowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty