Projekt elewacji frontowej budynku kontenerowego

Nazwa projektu

Wypożyczalnia sprzętu sportowego w Wodzisławiu Śląskim

Rodzaj projektu

nowoczesne projekty domów
obiekty usługowe

Jesteśmy dumni z naszego najnowszego projektu Wypożyczalni sprzętu sportowego w Wodzisławiu Śląskim. Jest to inwestycja, która poprawi dostęp do rekreacji dla mieszkańców miasta i zwiększy jego wizerunek. Projekt został zlokalizowany w Miejskim Rodzinnym Parku Rozrywki w Wodzisławiu Śląskim. Obiekt składa się z części wypożyczalni z zapleczem magazynowo ? socjalno ? administracyjnym oraz części toalet publicznych. Wejście do toalet publicznych znajduje się od strony północnej, bezpośrednio z ciągu pieszego.

Elewacja budynku kontenerowego została zaprojektowana w sposób, który zapewnia nowoczesny wygląd i wygodę. Zastosowano szereg technologii, takich jak systemy wentylacji, systemy oświetlenia i systemy bezpieczeństwa, aby zapewnić najwyższą jakość i komfort użytkowania.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego projektu, aby zobaczyć, jak wygląda w rzeczywistości. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z jego wyglądu i funkcjonalności.

Pozostałe zdjęcia: Projekt elewacji frontowej budynku kontenerowego Widok na budynek wypożyczalni z poziomu alei parkowej Projekt budynku z kontenerów morskich w otoczeniu parkowym Taras widokowy przy torach wyścigowych modeli zdalnie sterowanych Projekt budynku wypożyczalni w Miejskim Rodzinnym Parku Rozrywki w Wodzisławiu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty