Dach dwuspadowy z ukrytą rynną i nowoczesną dachówką

Nazwa projektu

Nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym M18

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Zaprojektowany przez nas nowoczesny dom jednorodzinny M18 z poddaszem użytkowym to idealne połączenie funkcjonalności i pięknego wyglądu. Jego dach dwuspadowy został pokryty dachówką betonową, która nadaje mu prosty, nowoczesny wygląd. Dodatkowo, w warstwie ocieplenia zostały ukryte rynny, które nadają budynkowi nowoczesny charakter i czystą, syntetyczną elewację. Rynna ukryta została wyposażona w nagrzewnicę, która zapobiega zamarzaniu wody w okresie zimowym.

Głównym celem naszego projektu jest stworzenie funkcjonalnego i pięknego domu jednorodzinnego, który będzie dobrze wyglądał i zapewnił komfort mieszkańcom. Zastosowanie nowoczesnych materiałów i technologii pozwala nam osiągnąć ten cel. Dach dwuspadowy został wyposażony w dachówkę betonową, która nadaje budynkowi nowoczesny wygląd. Dodatkowo, w warstwie ocieplenia zostały ukryte rynny, które nadają budynkowi nowoczesny charakter i czystą, syntetyczną elewację.

W naszym projekcie zastosowaliśmy również najnowocześniejsze technologie, aby zapewnić mieszkańcom wygodę i komfort. Rynna ukryta została wyposażona w nagrzewnicę, która zapobiega zamarzaniu wody w okresie zimowym. Wszystkie materiały i technologie są starannie dobrane do potrzeb mieszkańców, aby zapewnić im jak najlepsze doświadczenie.

Pozostałe zdjęcia: Dom jednorodzinny z dachem dwuspadowym i poddaszem użytkowym Dach dwuspadowy z ukrytą rynną i nowoczesną dachówką Niskie okno kuchenne w domu jednorodzinnym Nowoczesny dom jednorodzinny z niskim oknem kuchennym Nowoczesny układ okien w domu jednorodzinnym Nowoczesny dom jednorodzinny z żaluzjami zewnętrznymi Okno z żaluzjami zewnętrznymi w domu jednorodzinnym Taras zewnętrzny w nowoczesnym domu jednorodzinnym Wschodni zadaszony taras zewnętrzny Nowoczesny dom z balkonem i zadaszonym tarasem Dach tarasu zewnętrznego w nowoczesnym domu Żaluzje fasadowe aluminiowe jako element nowoczesnej elewacji Żaluzje elewacyjne w nowoczesnym domu Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym i poddaszem użytkowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty