Żaluzje fasadowe aluminiowe jako element nowoczesnej elewacji

Nazwa projektu

Nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym M18

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

M18 to nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, w którym zastosowano żaluzje fasadowe aluminiowe jako element nowoczesnej elewacji. Żaluzje fasadowe podkreślają standard wykończenia domu, a ich nowoczesny wygląd dodaje budynkowi charakteru. Służą one jako skuteczna ochrona i płynna regulacja dostępu światła dziennego do pomieszczenia, a także stanowią dodatkową izolację akustyczną.

Projekt M18 to połączenie nowoczesnego designu i wysokiej jakości materiałów. Żaluzje fasadowe aluminiowe są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu zapewniają długotrwałe bezpieczeństwo i komfort. Są one również łatwe w utrzymaniu i konserwacji, co czyni je idealnym rozwiązaniem do zastosowania w nowoczesnym domu jednorodzinnym.

Jeśli szukasz nowoczesnego rozwiązania dla swojego domu, projekt M18 z żaluzjami fasadowymi aluminiowymi jest idealnym wyborem. Zapewni Ci on bezpieczeństwo, komfort i trwałość, a także nowoczesny wygląd i wysoki standard wykończenia.

Pozostałe zdjęcia: Dom jednorodzinny z dachem dwuspadowym i poddaszem użytkowym Dach dwuspadowy z ukrytą rynną i nowoczesną dachówką Niskie okno kuchenne w domu jednorodzinnym Nowoczesny dom jednorodzinny z niskim oknem kuchennym Nowoczesny układ okien w domu jednorodzinnym Nowoczesny dom jednorodzinny z żaluzjami zewnętrznymi Okno z żaluzjami zewnętrznymi w domu jednorodzinnym Taras zewnętrzny w nowoczesnym domu jednorodzinnym Wschodni zadaszony taras zewnętrzny Nowoczesny dom z balkonem i zadaszonym tarasem Dach tarasu zewnętrznego w nowoczesnym domu Żaluzje fasadowe aluminiowe jako element nowoczesnej elewacji Żaluzje elewacyjne w nowoczesnym domu Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym i poddaszem użytkowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty