Minimalistyczny dom jednorodzinny wpisany w otaczającą zieleń

Nazwa projektu

Nowoczesny dom z zielonym dachem płaskim M28

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Witaj na stronie prezentującej moją najnowszą realizację – Nowoczesny dom z zielonym dachem płaskim M28. To nie tylko kolejny minimalistyczny dom, to wyraz nowoczesnej architektury wpisanej w otaczającą zieleń. Każdy element tego projektu został starannie przemyślany, aby stworzyć harmonijną przestrzeń życiową, będącą inspiracją dla poszukujących unikalnej równowagi między formą a funkcją.

Z dumą prezentuję minimalistyczny dom jednorodzinny, który nie tylko odzwierciedla współczesne trendy, ale również wtapia się w naturalne otoczenie. Dach płaski stanowi nie tylko element nowoczesności, ale także praktyczny wybór, umożliwiający efektywne wykorzystanie przestrzeni. To więcej niż dobra architektura – to harmonia pomiędzy prostotą formy a kompleksowym podejściem do funkcjonalności.

Projekt M28 to nie tylko dom, to lifestyle. Minimalistyczna architektura mieszkalna w tym kontekście nabiera nowego wymiaru, tworząc miejsce, które nie tylko spełnia oczekiwania, ale również inspiruje do życia w zgodzie z otaczającą przyrodą. Zapraszam Cię do odkrywania tej nowoczesnej przestrzeni, która staje się dopełnieniem stylu życia.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesny dom z płaskim dachem i grafitową elewacją Nowoczesny prosty dom jednorodzinny z dachem płaskim Nowoczesne i minimlalistyczne wejście do domu jednorodzinnego z dachem płaskim Minimalistyczny dom jednorodzinny wpisany w otaczającą zieleń Nowoczesna i minimalistyczna willa jednorodzinna dla wymagającego użytkownika Nowoczesny garaż z dachem płaskim przynależny do nowoczesnej willi jednorodzinnej Nowoczesny świetlik nad tarasem w willi jednorodzinnej

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty