Zadaszenie tarasu przy domu parterowym

Nazwa projektu

Dom parterowy z zadaszonym tarasem i osobnym garażem M24

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Dom parterowy z zadaszonym tarasem i osobnym garażem M24 to nowoczesny projekt domu, który został zaprojektowany z myślą o rodzinie 2+2. Projekt ten zapewnia dużo przestrzeni i wygodę. Przestronne wnętrze zostało wyposażone w duże okna, które zapewniają światło dzienne i piękne widoki. Dodatkowo, dom jest połączony z tarasem zadaszonym płaskim dachem. Taras został podzielony na część wypoczynkową i jadalnianą, co zapewnia wygodne miejsce do relaksu i spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Osobny garaż M24 zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania samochodu i innych przedmiotów.

Ten projekt domu parterowego to idealne rozwiązanie dla osób szukających nowoczesnego i funkcjonalnego domu. Przestronne wnętrze i taras zadaszony stanowią idealne miejsce do wypoczynku i spotkań rodzinnych. Osobny garaż M24 zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania samochodu i innych przedmiotów. Ten projekt domu parterowego jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających nowoczesnego, funkcjonalnego i przestronnego domu.

Jeśli szukasz nowoczesnego projektu domu parterowego z zadaszonym tarasem i osobnym garażem M24, to jest to idealny wybór. Ten projekt domu oferuje dużo przestrzeni, wygodę i funkcjonalność, a także piękne widoki. Osobny garaż M24 zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania samochodu i innych przedmiotów. Ten projekt domu parterowego jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających nowoczesnego, funkcjonalnego i przestronnego domu.

Pozostałe zdjęcia: Dom jednorodzinny parterowy z dużym zadaszonym tarasem Nowoczesny dom z wolnostojącym garażem dwustanowiskowym Duży zadaszony taras ziemny przy domu jednorodzinnym Zadaszenie tarasu przy domu parterowym Wejście do parterowego domu jednorodzinnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty