Rzut piwnicy szeregówki

Nazwa projektu

Projekt domu szeregowego K5 osiedla konkursowego w Gliwicach

Rodzaj projektu

projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów
projekty konkursowe

Zaprojektowany przeze mnie projekt domu szeregowego K5 osiedla konkursowego w Gliwicach to idealny wybór dla osób szukających wygodnego i funkcjonalnego domu. Garaż i drogi dojazdowe znajdują się w strefie poniżej poziomu, co umożliwia wygodne manewrowanie i zapobiega kolizjom ze strefą wejściową budynku. Piwnica składa się z garażu o powierzchni 24,09 m.kw., pomieszczenia technicznego ? 5,25 m.kw., spiżarki ? 3,63 m.kw. oraz schodów zabiegowych prowadzących na kondygnację parteru.

Projekt domu szeregowego K5 osiedla konkursowego w Gliwicach został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie użytkowników. Funkcjonalne wnętrza zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, a wykończenie wnętrz zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów. Bogata infrastruktura wokół osiedla pozwala na łatwy dostęp do sklepów, restauracji, szkół i przychodni.

Dzięki wygodnym rozwiązaniom i wysokiej jakości materiałom, projekt domu szeregowego K5 osiedla konkursowego w Gliwicach to idealny wybór dla osób szukających komfortu i wygody. Zapraszam do zapoznania się z projektem i skorzystania z moich usług.

Pozostałe zdjęcia: Koncepcja strefy wejściowej domów w zabudowie szeregowej Projekt budynków jednorodzinnych szeregowych Projekt szeregówki z dużym przeszkleniem strefy dziennej Rzut parteru i strefy wejściowej Rzut  piwnicy szeregówki Rzut poddasza domu szeregowego Koncepcja  domu tzw. szeregówki

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty